lennotonlisko's TROPHY CASE

71 Gold Trophy Cups -
59 Silver -
48 Bronze
Muddy Waters by Fujii
Gold trophy - 0 % in 01:33.535 minutes - Sat April 10, 2010
Kaksi Tuhon Timanttia by Benjami
Gold trophy - 100 % in 05:07.147 minutes - Mon May 23, 2011
Homer WaterSkiing by YolavapaEn
Gold trophy - 100 % in 00:00.957 seconds - Wed April 27, 2011
•Musta Aurinko 1• by Benjami
Gold trophy - 85.7 % in 05:03.227 minutes - Wed August 3, 2011
Jump in the fire!!! by Large99
Gold trophy - 46.6 % in 00:42.102 seconds - Tue March 30, 2010
Kuh-Makeen ja avaruusalus by Benjami
Gold trophy - 100 % in 02:33.964 minutes - Fri July 8, 2011
Kuh-Makeen pakoyritys by Benjami
Gold trophy - 37.5 % in 01:19.606 minutes - Sun July 10, 2011
Mysterys of Florana by grazygrox97
Gold trophy - 6.2 % in 00:12.401 seconds - Sun April 24, 2011
Spodar kaikkein pahin by Kaktus00
Gold trophy - 100 % in 01:01.283 minutes - Tue August 16, 2011
Results for DG contest by ROBUBOBU
Gold trophy - 100 % in 00:23.145 seconds - Thu July 28, 2011
Puzzle world by Ugger-248
Gold trophy - 0 % in 00:55.276 seconds - Tue March 20, 2012
Kuh-Makeen Uusi yritys by Benjami
Gold trophy - 100 % in 02:33.295 minutes - Wed July 6, 2011
ЕОС 3 - Альтернативное мнение by Glumych
Gold trophy - 25 % in 02:37.255 minutes - Wed March 23, 2011
Jump Or Die by YolavapaEn
Gold trophy - 100 % in 00:56.468 seconds - Sun March 13, 2011
Liian syvällä pt1 by nallekoira
Gold trophy - 100 % in 01:42.719 minutes - Sat August 13, 2011
Egg problem by Large99
Gold trophy - 100 % in 01:05.061 minutes - Sat March 27, 2010
Hirvimetsällä osa 2 by Large99
Gold trophy - 100 % in 03:10.082 minutes - Sat March 31, 2012
Bamaakne taistelu areena by tommioskari
Gold trophy - 100 % in 03:06.958 minutes - Tue September 20, 2011
Korven kaiku by Toveri
Gold trophy - 100 % in 06:13.382 minutes - Tue June 14, 2011
Pylje,Sylje ja Kylje vs Bert by teemo789
Gold trophy - 3.3 % in 02:13.944 minutes - Tue July 10, 2012
The Suburban Rebellion by QQQQQ96
Gold trophy - 100 % in 03:09.179 minutes - Fri April 16, 2010
usa vs nazit! by Large99
Gold trophy - 75 % in 01:10.463 minutes - Wed March 31, 2010
◙Armaada Osa 1◙ by Miikka64
Gold trophy - 50 % in 03:00.030 minutes - Mon September 26, 2011
Kehostajat by Miikka64
Gold trophy - 81.5 % in 01:41.604 minutes - Sat March 19, 2011
Meteoriitin tutkimus by Large99
Gold trophy - 100 % in 01:39.105 minutes - Tue March 23, 2010
Jumalnaattori by Benjami
Gold trophy - 100 % in 01:23.744 minutes - Mon May 23, 2011
Helvetin tulet osa1 by luukas99
Gold trophy - 16.6 % in 05:37.799 minutes - Mon April 9, 2012
Opi pari seikkailujuttua by Benjami
Gold trophy - 100 % in 00:52.738 seconds - Sun May 1, 2011
Clark and Stanly go Surfing by QQQQQ96
Gold trophy - 100 % in 00:15.256 seconds - Fri April 9, 2010
Heitähyvästielämälle™ by Miikka64
Gold trophy - 12.5 % in 00:18.999 seconds - Thu July 14, 2011
Piratog Template by Benjami
Gold trophy - 100 % in 02:28.086 minutes - Wed August 3, 2011
SalainenKaivosMutanttiProjekti by Benjami
Gold trophy - 62.5 % in 03:32.784 minutes - Mon July 25, 2011
Megapuollustaja VS Leukahyökkäys by Miikka64
Gold trophy - 57.1 % in 02:08.913 minutes - Mon April 4, 2011
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! by lassi00
Gold trophy - 0 % in 01:20.088 minutes - Sat June 4, 2011
Razerin kosto by ferankei
Gold trophy - 100 % in 01:18.914 minutes - Fri June 10, 2011
Kuh-Makeen siirtokuntataistelu by Benjami
Gold trophy - 100 % in 03:41.322 minutes - Sun July 10, 2011
SINÄ VOITIT!!!! by Odd-Keskus
Gold trophy - 50 % in 00:08.717 seconds - Sun August 28, 2011
voltterin keksi varkaus by luukas99
Gold trophy - 22.2 % in 00:31.465 seconds - Sun May 1, 2011
Muistin menettänyt osa1 by Kaktus00
Gold trophy - 50 % in 00:12.872 seconds - Mon August 22, 2011
Kuh-Makeen Kuuma taistelu by Benjami
Gold trophy - 100 % in 04:07.854 minutes - Thu July 21, 2011
voltterin clarkin ja stanleyn by luukas99
Gold trophy - 100 % in 00:30.974 seconds - Sun June 5, 2011
infektio vaara by Large99
Gold trophy - 5.1 % in 00:38.205 seconds - Mon March 22, 2010
Loma sademetsässä by Toveri
Gold trophy - 16.6 % in 00:51.513 seconds - Tue June 14, 2011
Planeetta Tartarus Osa 2 by Benjami
Gold trophy - 40.8 % in 02:09.872 minutes - Sun June 19, 2011
Peikot by ROBUBOBU
Gold trophy - 100 % in 02:31.851 minutes - Fri May 27, 2011
Avatar by polly2001
Gold trophy - 100 % in 00:14.087 seconds - Wed April 27, 2011
Kuh-Makeen Bazerin Tarina by Benjami
Gold trophy - 30 % in 01:19.582 minutes - Sat June 11, 2011
Realistic tank destruction by Glumych
Gold trophy - 100 % in 00:25.582 seconds - Fri March 25, 2011
ALIEN attack prt 2 by Spiraalimies
Gold trophy - 41.7 % in 01:38.915 minutes - Tue August 9, 2011
ЕОС 4 - Объект не найден by Glumych
Gold trophy - 31.2 % in 03:54.402 minutes - Wed April 13, 2011
Safari template by polly2001
Gold trophy - 100 % in 02:28.952 minutes - Sun May 1, 2011
fac siht by Large99
Gold trophy - 12.4 % in 00:35.664 seconds - Thu March 18, 2010
Kuh-Makeen petturi joukossamme! by Benjami
Gold trophy - 100 % in 01:52.169 minutes - Sun July 10, 2011
Waqualoid Template by Benjami
Gold trophy - 100 % in 02:08.680 minutes - Sun August 14, 2011
■Zeger■ by Benjami
Gold trophy - 100 % in 03:29.152 minutes - Fri September 2, 2011
Tutorial jatko-osa by Large99
Gold trophy - 50 % in 01:14.576 minutes - Sun March 21, 2010
Lipunryöstöx-Kimahlaiset by Kaktus00
Gold trophy - 100 % in 02:21.252 minutes - Fri October 7, 2011
Bart Simpson versus Mario Bros by YolavapaEn
Gold trophy - 100 % in 01:23.549 minutes - Wed March 30, 2011
Jos Galaksi Olisi Vihreämpi by Miikka64
Gold trophy - 8.3 % in 01:16.864 minutes - Sun July 17, 2011
Tikkumans osa 3 by OutoOlio
Gold trophy - 100 % in 00:37.504 seconds - Sun September 30, 2012
Orjat Vastaan Sbaaz-Buzin Juonet by Miikka64
Gold trophy - 20.8 % in 01:18.928 minutes - Sun July 10, 2011
Monfegin elämää 2 by Benjami
Gold trophy - 100 % in 01:46.380 minutes - Sun May 1, 2011
largen eka by Large99
Gold trophy - 100 % in 01:51.926 minutes - Fri April 16, 2010
█Pelasta Pergamentit█ by Miikka64
Gold trophy - 100 % in 06:47.513 minutes - Sat October 22, 2011
megasuun kehitys osa 4 by luukas99
Gold trophy - 44.4 % in 03:29.429 minutes - Wed April 27, 2011
GEK Osa 4 by Benjami
Gold trophy - 100 % in 02:34.439 minutes - Fri July 15, 2011
ЕОС 5 - Связь пропала by Glumych
Gold trophy - 0 % in 01:13.609 minutes - Wed May 4, 2011
Zydorgin otus kokeet by Kaktus00
Gold trophy - 100 % in 01:45.852 minutes - Sun July 10, 2011
Salametsästäjän metsästykset by Kaktus00
Gold trophy - 30 % in 02:55.831 minutes - Tue July 10, 2012
Elements In The Sky Ch2 by Buddydestruction
Gold trophy - 100 % in 04:20.307 minutes - Wed June 13, 2012
Kuh-Makeen Laserase 2 by Benjami
Gold trophy - 100 % in 08:10.598 minutes - Fri July 8, 2011
Surisimien Tulevaisuuden SOS by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 00:41.095 seconds - Mon May 2, 2011
Surisin Laulukilpailut by Miikka64
Silver trophy - 50 % in 01:14.604 minutes - Thu June 9, 2011
suuri sota by Large99
Silver trophy - 100 % in 13:34.138 minutes - Fri April 9, 2010
Muuttuneet Zyyperit by Kaktus00
Silver trophy - 100 % in 01:47.605 minutes - Mon September 19, 2011
Kill the Issues by Minds Eye
Silver trophy - 100 % in 07:29.156 minutes - Fri April 16, 2010
usa vs nazit! by Large99
Silver trophy - 75 % in 01:10.683 minutes - Wed March 31, 2010
kristallien pelastus by Large99
Silver trophy - 100 % in 05:10.251 minutes - Sun March 20, 2011
Kuh-Makeen Hirviö VS Henki by Benjami
Silver trophy - 100 % in 04:32.217 minutes - Sat June 11, 2011
•☼Shoot And Win☼• by Miikka64
Silver trophy - 50 % in 00:20.700 seconds - Tue August 30, 2011
Piratog Template by Benjami
Silver trophy - 0 % in 00:45.621 seconds - Wed August 3, 2011
Kuka On Heistä Vahvin by Miikka64
Silver trophy - 45.3 % in 05:45.384 minutes - Sat July 16, 2011
Lännen Surisijat •1• by Miikka64
Silver trophy - 60 % in 01:57.682 minutes - Mon June 20, 2011
Homer WaterSkiing by YolavapaEn
Silver trophy - 100 % in 00:01.262 seconds - Wed April 27, 2011
Tikkumans osa 5 by OutoOlio
Silver trophy - 100 % in 00:21.570 seconds - Sun September 30, 2012
Betty,Boop and Boomer avon249 by YolavapaEn
Silver trophy - 100 % in 00:09.302 seconds - Sat April 3, 2010
The Time Machine episode 2 by OutoOlio
Silver trophy - 28.5 % in 01:08.920 minutes - Sun May 1, 2011
☻•◘♦Valittu♦◘•☻ by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 01:30.000 minutes - Tue August 9, 2011
Tartaruksen Mysteeri by Benjami
Silver trophy - 100 % in 05:50.817 minutes - Mon June 27, 2011
Betty,Boop and Boomer avon247 by YolavapaEn
Silver trophy - 100 % in 00:02.114 seconds - Sat April 3, 2010
Maratooni by Large99
Silver trophy - 100 % in 00:54.513 seconds - Thu April 1, 2010
Hylätty Tuomionpäivä by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 02:20.353 minutes - Fri May 27, 2011
☼Sota☼ by Benjami
Silver trophy - 100 % in 07:31.296 minutes - Wed August 24, 2011
Mario Kart Ultimate by YolavapaEn
Silver trophy - 100 % in 00:47.653 seconds - Sun April 4, 2010
METSÄSTETTY - PIIKKISTÄ TOUHUA by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:43.933 minutes - Sat June 11, 2011
K-Planeetta Muiden Joukossa by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 05:41.768 minutes - Tue July 12, 2011
Egg problem by Large99
Silver trophy - 100 % in 01:15.978 minutes - Sun March 28, 2010
Nirpecien Kotiplaneetta Template by Benjami
Silver trophy - 100 % in 05:47.405 minutes - Sun July 10, 2011
Varjojen Maailma Osa 3 by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:31.842 minutes - Fri September 23, 2011
Valkoinen Mätikala by Kaktus00
Silver trophy - 100 % in 04:55.592 minutes - Tue July 19, 2011
Vaarallisia Rantoja V2 by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:58.598 minutes - Mon August 8, 2011
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! by lassi00
Silver trophy - 0 % in 02:05.639 minutes - Sat June 4, 2011
Werusimet 1 by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 01:15.190 minutes - Fri May 20, 2011
Vihreä galaksi Osa-intro by Kaktus00
Silver trophy - 100 % in 00:55.096 seconds - Sun July 17, 2011
Zuporien kaupungin suojelu by Benjami
Silver trophy - 100 % in 04:17.346 minutes - Sat July 23, 2011
Kuh-Makeen Punainen Tuho by Benjami
Silver trophy - 100 % in 04:11.672 minutes - Wed July 6, 2011
Puzzle world by Ugger-248
Silver trophy - 0 % in 01:46.581 minutes - Tue March 20, 2012
Staattinen Sankari by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 03:21.512 minutes - Wed May 18, 2011
♦ShadoRux♦ Osa 1 by Benjami
Silver trophy - 83.3 % in 01:39.588 minutes - Tue August 2, 2011
Meteoriitin tutkimus by Large99
Silver trophy - 0 % in 00:01.540 seconds - Tue March 23, 2010
Taikamaista menoa Dyfok-11111 by Kaktus00
Silver trophy - 80 % in 07:03.782 minutes - Sun September 4, 2011
SINÄ VOITIT!!!! by Odd-Keskus
Silver trophy - 50 % in 00:10.501 seconds - Sun August 28, 2011
Sotaa ja Kuolemaa by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:07.229 minutes - Sat May 21, 2011
Spore hero paikka template by OutoOlio
Silver trophy - 100 % in 00:12.669 seconds - Fri April 22, 2011
NEOG-Sodat III by OutoOlio
Silver trophy - 100 % in 00:07.735 seconds - Sun March 6, 2011
♦Veljet Vastaan Veljet♦ by Miikka64
Silver trophy - 42.8 % in 07:01.599 minutes - Sun August 21, 2011
Kapteenien Kohtaaminen by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:21.364 minutes - Tue June 21, 2011
Zekeon osa 2 by Benjami
Silver trophy - 100 % in 03:42.404 minutes - Thu June 16, 2011
Antanne-Yhtiön Hämäriä Puuhia by Benjami
Silver trophy - 62.5 % in 03:44.698 minutes - Wed June 1, 2011
Xenoplaneetta Suksii by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 03:01.867 minutes - Mon August 22, 2011
Avaruusasema barracuda by Kaktus00
Silver trophy - 100 % in 05:51.381 minutes - Thu July 14, 2011
Kehostajat by Miikka64
Silver trophy - 0 % in 00:11.859 seconds - Sat March 19, 2011
Uusia Tuttavuuksia Ja Invektio by Miikka64
Silver trophy - 93.7 % in 06:55.301 minutes - Wed August 24, 2011
Opi pari seikkailujuttua by Benjami
Silver trophy - 33.3 % in 00:31.874 seconds - Sun May 1, 2011
•Välienselvittelyä• by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 00:47.886 seconds - Mon June 27, 2011
Warisin VS Surisin by Miikka64
Silver trophy - 87.5 % in 18:31.784 minutes - Mon September 26, 2011
''Tämä on VALLANKUMOUS!'' by Miikka64
Silver trophy - 100 % in 03:23.614 minutes - Thu June 9, 2011
bakteerien tuho! by Large99
Silver trophy - 100 % in 03:31.560 minutes - Thu March 25, 2010
Void space-Nebula by tommioskari
Silver trophy - 100 % in 05:32.717 minutes - Thu June 23, 2011
Ylijumalan Tahto by Benjami
Silver trophy - 12.5 % in 01:43.762 minutes - Sat June 4, 2011
Crystal Cave (Part 1) by Odd-Keskus
Bronze trophy - 38.8 % in 05:44.798 minutes - Fri April 15, 2011
Aurinkoinen Pakopaikka by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 01:00.113 minutes - Sat August 6, 2011
Surisin Laulukilpailut by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 01:43.747 minutes - Thu June 9, 2011
Vihreä galaksi osa-5 by Kaktus00
Bronze trophy - 100 % in 01:16.569 minutes - Wed July 20, 2011
Etsinaattori Etsii Ja Tuhoaa by Miikka64
Bronze trophy - 25 % in 06:58.074 minutes - Sat July 16, 2011
Alien part 1 by tommioskari
Bronze trophy - 80 % in 00:20.402 seconds - Fri September 16, 2011
METSÄSTETTY - PAKENE! by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 05:01.010 minutes - Sat June 11, 2011
Hide and Peek in Forgotten Plaza by Odd-Keskus
Bronze trophy - 100 % in 03:13.632 minutes - Thu April 14, 2011
Zeirnoria Template by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 00:25.904 seconds - Sun July 10, 2011
•••Titaanit VS Valittu••• by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 04:36.488 minutes - Wed August 10, 2011
GEK2 Osa 7 by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 07:33.181 minutes - Tue August 9, 2011
♦Shadow Of Death♦ by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 06:56.235 minutes - Thu June 2, 2011
Mario Kart Ultimate by YolavapaEn
Bronze trophy - 100 % in 00:48.343 seconds - Sun April 4, 2010
Pahuuden Unelma III-4 by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 04:42.731 minutes - Wed June 8, 2011
Muurahaisten elämää osa1 by Kaktus00
Bronze trophy - 100 % in 03:03.119 minutes - Fri August 12, 2011
♦Horde Of Death♦ by Miikka64
Bronze trophy - 23.3 % in 00:48.966 seconds - Sat September 10, 2011
Ritarivoimaa! by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 05:42.089 minutes - Sat June 4, 2011
Viimeinen Timantinmetsästys by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 05:53.910 minutes - Tue August 30, 2011
Suuri Mecha, Tarkoitus=Tuntemato by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 01:17.432 minutes - Tue July 19, 2011
Ulotuvuus Beeta osa-1 by Kaktus00
Bronze trophy - 100 % in 00:46.941 seconds - Fri August 26, 2011
Avaruus sota osa 1 by OutoOlio
Bronze trophy - 100 % in 00:19.501 seconds - Sat April 23, 2011
Donkey Kong - Pitfall by YolavapaEn
Bronze trophy - 100 % in 02:55.780 minutes - Fri April 22, 2011
Kuh-Makeen Vesikisa by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 00:51.783 seconds - Thu July 7, 2011
Eläin tarha, zoo by polly2001
Bronze trophy - 100 % in 02:08.820 minutes - Thu April 28, 2011
█Viholliskapteeni█ by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 06:19.474 minutes - Fri August 19, 2011
♦♠Väijyminen♠♦ by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 01:25.137 minutes - Wed August 10, 2011
GEK Viimeinen osa by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 00:47.411 seconds - Sat July 16, 2011
↕◄▼Voiman Ydin▼►↕ by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 08:20.107 minutes - Fri September 2, 2011
Kuh-Makeen Sota keskuksessa by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 05:15.341 minutes - Sun July 10, 2011
Kuh-Makeen Legendaarinen Alus by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 04:47.244 minutes - Thu June 9, 2011
Kropo aika osa 8 by OutoOlio
Bronze trophy - 100 % in 00:49.556 seconds - Thu April 21, 2011
Tikkumans osa 1 by OutoOlio
Bronze trophy - 100 % in 00:55.559 seconds - Sun September 30, 2012
Clark and Stanly go Surfing by QQQQQ96
Bronze trophy - 100 % in 00:21.688 seconds - Fri April 9, 2010
Antanne-Yhtiön synty by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 01:40.010 minutes - Mon June 6, 2011
Gomin kehitys osa 1 by lassi00
Bronze trophy - 100 % in 04:03.005 minutes - Fri May 20, 2011
Meteoriitin tutkimus by Large99
Bronze trophy - 100 % in 00:45.889 seconds - Thu April 22, 2010
Kropo aika osa 3 by OutoOlio
Bronze trophy - 100 % in 03:11.215 minutes - Thu April 21, 2011
Kolmen kohtalo by OutoOlio
Bronze trophy - 100 % in 01:16.809 minutes - Sat March 19, 2011
Slave Titan Duo by fezonn
Bronze trophy - 100 % in 00:19.551 seconds - Wed July 13, 2011
○Paha pako○ by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 05:56.827 minutes - Fri September 2, 2011
Planeetta Tartarus Osa 4 by Benjami
Bronze trophy - 42.8 % in 00:39.524 seconds - Mon June 20, 2011
Sbaaz-Buz; Vihollinen Vai Ystävä by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 07:26.634 minutes - Sat June 25, 2011
Kristallitiede by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 06:36.750 minutes - Fri June 24, 2011
usa vs nazit! by Large99
Bronze trophy - 100 % in 02:07.250 minutes - Sun April 11, 2010
Patsas, Saksiniekka ja Häh by Miikka64
Bronze trophy - 100 % in 03:51.163 minutes - Sat July 23, 2011
Pallokalojen maailma by Benjami
Bronze trophy - 100 % in 00:43.998 seconds - Fri May 20, 2011
The Survival Arena V4 by Gengar114
Bronze trophy - 25 % in 00:07.749 seconds - Tue June 19, 2012
Surisimien Tulevaisuuden SOS by Miikka64
Bronze trophy - 62.5 % in 00:48.552 seconds - Mon May 2, 2011