Alexdestroy's TROPHY CASE

25 Gold Trophy Cups -
18 Silver -
19 Bronze
Groxix - Pokoli színjáték by zsombi95
Gold trophy - 12.5 % in 00:26.554 seconds - Mon July 12, 2010
A hősök 2 by Groxika
Gold trophy - 100 % in 02:08.726 minutes - Sun June 27, 2010
A Föld by pDani96
Gold trophy - 100 % in 00:01.508 seconds - Thu August 12, 2010
A sárkányok völgye 3 by Groxika
Gold trophy - 100 % in 01:06.055 minutes - Tue June 29, 2010
Némafilm by bigyoandraska
Gold trophy - 100 % in 00:18.078 seconds - Mon June 28, 2010
A sárkányok völgye by Groxika
Gold trophy - 100 % in 02:06.317 minutes - Wed June 30, 2010
Orkok és sárkányok harca 1 by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 01:51.089 minutes - Tue July 13, 2010
Spore újrajátszás Light by Groxika
Gold trophy - 100 % in 04:43.171 minutes - Wed June 16, 2010
A por todas by jamones
Gold trophy - 9.5 % in 01:21.054 minutes - Wed December 23, 2009
A sárkányok völgye 3 by Groxika
Gold trophy - 100 % in 03:21.816 minutes - Wed June 30, 2010
A becsapódott hajó by Maggot-5
Gold trophy - 100 % in 08:11.432 minutes - Tue January 19, 2010
Invaders Must Die! by Groxika
Gold trophy - 100 % in 07:14.721 minutes - Wed August 4, 2010
A sárkány fajták és képességeik by Groxika
Gold trophy - 100 % in 01:22.497 minutes - Mon June 28, 2010
Spores haveroknak by Renato8881
Gold trophy - 62.5 % in 02:13.913 minutes - Sun July 11, 2010
spore island by gekoman
Gold trophy - 100 % in 03:08.425 minutes - Fri December 25, 2009
A sárkányok völgye by Groxika
Gold trophy - 100 % in 03:06.116 minutes - Tue June 22, 2010
Trupon hajó by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 01:33.977 minutes - Sun July 11, 2010
Sárkányháború (Hungarian) by Bogikoma
Gold trophy - 33.3 % in 02:03.229 minutes - Sun August 29, 2010
Orkok és sárkányok harca 6 by Groxika
Gold trophy - 100 % in 01:31.803 minutes - Fri July 16, 2010
BIGYÓ!!!!!!!! by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 00:30.382 seconds - Fri July 16, 2010
Öngyilkosfalva by bigyoandraska
Gold trophy - 100 % in 02:31.641 minutes - Mon June 28, 2010
Bigyónak! by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 00:00.821 seconds - Sat July 24, 2010
Vizí fázis by Groxika
Gold trophy - 100 % in 03:26.479 minutes - Tue June 22, 2010
Avart titka -2 by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 00:15.978 seconds - Sat July 24, 2010
SzR by Renato8881
Gold trophy - 100 % in 01:20.692 minutes - Tue July 20, 2010
Create a Groxika by Groxika
Silver trophy - 100 % in 02:36.305 minutes - Wed July 14, 2010
Avart titka 10 by Bogikoma
Silver trophy - 100 % in 04:18.398 minutes - Wed August 4, 2010
repent 1 by Renato8881
Silver trophy - 100 % in 01:07.125 minutes - Thu August 12, 2010
Avart titka 11 by Groxika
Silver trophy - 100 % in 01:27.161 minutes - Thu August 5, 2010
Vernus by Bogikoma
Silver trophy - 100 % in 01:43.114 minutes - Sat July 24, 2010
SzR by Renato8881
Silver trophy - 100 % in 00:54.319 seconds - Tue July 20, 2010
Spores haveroknak by Renato8881
Silver trophy - 25 % in 00:11.211 seconds - Sun July 11, 2010
Az utolsó Montana by Renato8881
Silver trophy - 100 % in 00:09.354 seconds - Wed June 30, 2010
Avart titka -3 by zsombi95
Silver trophy - 100 % in 00:23.312 seconds - Sat July 24, 2010
Avart titka 8 by bigyoandraska
Silver trophy - 100 % in 01:19.078 minutes - Tue August 3, 2010
Viperahalak találkája xD by Groxika
Silver trophy - 100 % in 00:07.517 seconds - Mon June 28, 2010
A csillag szövetség by Renato8881
Silver trophy - 100 % in 01:48.151 minutes - Thu August 26, 2010
Sárkányháború by Groxika
Silver trophy - 100 % in 00:23.768 seconds - Tue August 10, 2010
Poke'mon Template by salvarado02
Silver trophy - 100 % in 00:38.933 seconds - Fri December 25, 2009
Early planet Part 1 by Bogikoma
Silver trophy - 75 % in 04:10.365 minutes - Tue August 10, 2010
The Treasure Hunter by 879MacDonald
Silver trophy - 66.6 % in 01:08.495 minutes - Sat June 26, 2010
Just Another Day On Zorphus by Dragon-V0942
Silver trophy - 62.5 % in 05:33.085 minutes - Thu August 26, 2010
Sz(pont)R(pont) by Renato8881
Silver trophy - 100 % in 01:52.622 minutes - Fri July 16, 2010
Bővített változat by Renato8881
Bronze trophy - 100 % in 02:35.709 minutes - Mon July 12, 2010
Random adventure by Bogikoma
Bronze trophy - 100 % in 12:50.987 minutes - Wed July 21, 2010
Viperahal veszekedik Groxikával by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 00:18.876 seconds - Mon June 28, 2010
Avart titka -5 by bigyoandraska
Bronze trophy - 100 % in 02:37.344 minutes - Sat July 24, 2010
Avart titka 14 by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 01:59.989 minutes - Mon August 9, 2010
A sárkányok völgye 3 by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 04:51.916 minutes - Tue June 29, 2010
Dante's Inferno by jcaulder94
Bronze trophy - 100 % in 01:44.405 minutes - Sat January 30, 2010
Avart titka -1 by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 00:36.383 seconds - Sat July 24, 2010
Hannah Montana invázió by bigyoandraska
Bronze trophy - 100 % in 02:37.421 minutes - Tue June 29, 2010
Bigyónak! by Renato8881
Bronze trophy - 0 % in 00:10.168 seconds - Sat July 24, 2010
Aiszisz története by zsombi95
Bronze trophy - 100 % in 03:52.155 minutes - Sat July 24, 2010
A sárkányok völgye by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 02:52.931 minutes - Mon June 21, 2010
A sárkányok völgye 2 by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 01:54.762 minutes - Mon June 28, 2010
Csipkerózsika by Accca
Bronze trophy - 72.9 % in 01:42.145 minutes - Wed June 30, 2010
Rémületes rém-menet 5 by zsombi95
Bronze trophy - 100 % in 02:00.594 minutes - Sat December 12, 2009
Spore Effect előtörténet by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 01:06.908 minutes - Wed November 3, 2010
Conqueror's land-Monoul by Bogikoma
Bronze trophy - 100 % in 01:58.845 minutes - Sun July 25, 2010
A Tragédia napja by Groxika
Bronze trophy - 100 % in 00:42.901 seconds - Tue June 29, 2010
A drokkok ellen by Renato8881
Bronze trophy - 100 % in 01:08.342 minutes - Thu August 19, 2010