Akrij's TROPHY CASE

59 Gold Trophy Cups -
38 Silver -
28 Bronze
Seznámení by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 00:34.049 seconds - Sat April 10, 2010
HonzaR prohrává (2) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:40.428 minutes - Wed April 14, 2010
Xilofonské Dobrodružsví 8 část by amsegar
Gold trophy - 100 % in 00:01.837 seconds - Wed April 14, 2010
Velký ohňostroj by Creature007113
Gold trophy - 100 % in 02:36.330 minutes - Fri October 2, 2009
HonzaR prohrává (6) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:37.262 minutes - Wed April 21, 2010
Znova na scéne! by Skyla94
Gold trophy - 100 % in 00:45.761 seconds - Sat May 8, 2010
HonzaRův 1 post by HonzaR
Gold trophy - 20.2 % in 00:43.340 seconds - Sun April 11, 2010
Farmářské blaho (1) by HonzaR
Gold trophy - 50 % in 02:09.555 minutes - Sun April 11, 2010
Rekonstrukce HonzaRovo lodě by HonzaR
Gold trophy - 0 % in 00:23.735 seconds - Wed August 31, 2011
galaktické Velikonoce by HonzaR
Gold trophy - 12.5 % in 00:18.615 seconds - Fri April 2, 2010
Operace zhasnutí ohně (2) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 02:17.502 minutes - Thu September 1, 2011
Honba za mestským pokladom by ffilipp
Gold trophy - 100 % in 03:57.576 minutes - Sat August 22, 2009
Zadržení by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:41.996 minutes - Fri April 2, 2010
Neuvěřitelné ! (1 díl) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:33.703 minutes - Fri April 2, 2010
Hezké dobrodržství by kryserka
Gold trophy - 100 % in 03:57.186 minutes - Sat March 27, 2010
Canbalt II by Sebastian100
Gold trophy - 100 % in 03:43.575 minutes - Sat April 10, 2010
Znovuobživa (14) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 02:27.589 minutes - Sun May 2, 2010
Ve vězení (3) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:30.872 minutes - Sat September 17, 2011
Strašidelní vs Roztomilí by ANETAK666
Gold trophy - 100 % in 01:58.479 minutes - Sat October 3, 2009
Sowietský úder (úvod) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 00:06.012 seconds - Tue June 8, 2010
Výcvikový tábor by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:31.828 minutes - Mon April 12, 2010
Galaktická Krize (1) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 02:18.875 minutes - Fri May 7, 2010
HonzaR prohrává (3) by HonzaR
Gold trophy - 27.5 % in 02:47.698 minutes - Fri April 16, 2010
Clark a Stanley -Vánoční stromek by FilipT
Gold trophy - 100 % in 00:24.746 seconds - Fri October 2, 2009
Xilofonské dobrodružsví 10 část by amsegar
Gold trophy - 100 % in 01:22.748 minutes - Wed March 24, 2010
Tajná mise (4) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 07:31.452 minutes - Thu September 1, 2011
Výroba věcí (3) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 00:53.905 seconds - Fri April 30, 2010
hmyzácké přemnožení! by amsegar
Gold trophy - 100 % in 04:33.204 minutes - Sat October 10, 2009
Let na drakovi by ANETAK666
Gold trophy - 100 % in 00:25.485 seconds - Fri October 9, 2009
Dračia planéta by Skyla94
Gold trophy - 100 % in 05:51.664 minutes - Mon March 1, 2010
HonzaR prohrává (7) by HonzaR
Gold trophy - 35.2 % in 01:56.021 minutes - Fri April 23, 2010
Spofití rezervace by amsegar
Gold trophy - 100 % in 00:45.403 seconds - Tue May 18, 2010
Canis by terrator
Gold trophy - 100 % in 02:26.924 minutes - Mon June 7, 2010
U Bleskovitze doma by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 00:31.515 seconds - Tue May 25, 2010
Canbalt by Sebastian100
Gold trophy - 100 % in 03:28.400 minutes - Wed January 13, 2010
star wars hra by okacka
Gold trophy - 20 % in 01:52.749 minutes - Sun September 6, 2009
Katastrofa (2 díl) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:01.990 minutes - Fri April 2, 2010
pokemon 2 by Walderama
Gold trophy - 29.1 % in 03:13.144 minutes - Sun September 6, 2009
Xilofonské dobrodružsví 11 část by amsegar
Gold trophy - 100 % in 02:30.199 minutes - Wed April 14, 2010
Myší Ponorka by FilipT
Gold trophy - 100 % in 00:21.012 seconds - Fri October 2, 2009
100 letá válka by smblaha
Gold trophy - 33.3 % in 01:18.737 minutes - Sat August 22, 2009
Xilofonské Dobrodružuství 2 část by amsegar
Gold trophy - 100 % in 03:59.581 minutes - Wed April 14, 2010
Xilofonské dobrodružsví 13 část by amsegar
Gold trophy - 16.6 % in 00:49.123 seconds - Wed April 28, 2010
útok na bleskovitze by Bleskovitz
Gold trophy - 100 % in 00:44.784 seconds - Fri May 14, 2010
Maska života na lávové planetě by DanBear
Gold trophy - 25 % in 00:07.037 seconds - Sun September 6, 2009
Výroba věcí (5) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:06.937 minutes - Tue June 8, 2010
FilipTs War-Themed Game TeaserCZ by FilipT
Gold trophy - 100 % in 00:58.659 seconds - Tue December 8, 2009
Zjištění pravdy (5) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 01:55.775 minutes - Tue May 11, 2010
Výroba věcí (4) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 00:59.731 seconds - Wed May 5, 2010
Vydařený útěk (4) by HonzaR
Gold trophy - 100 % in 05:36.426 minutes - Tue May 11, 2010
Xilofonské dobrodružsví 12 část by amsegar
Gold trophy - 100 % in 00:20.183 seconds - Wed April 14, 2010
Pacman ( malý ) by amsegar
Gold trophy - 100 % in 00:52.360 seconds - Fri January 1, 2010
Ha ha ha by DanBear
Gold trophy - 100 % in 01:56.799 minutes - Fri October 2, 2009
Tergonova cesta Opravené by amsegar
Gold trophy - 100 % in 00:07.334 seconds - Thu May 27, 2010
Chatrč by CzDragon
Gold trophy - 100 % in 00:25.018 seconds - Fri April 30, 2010
Šílené hory by CzDragon
Gold trophy - 100 % in 04:01.938 minutes - Sat April 24, 2010
Rybinec by Asgard98
Gold trophy - 37.5 % in 01:34.832 minutes - Sun November 1, 2009
Rogad by terrator
Gold trophy - 100 % in 06:08.813 minutes - Wed August 26, 2009
BATTLE OF CLARICA by erter6
Gold trophy - 0 % in 00:14.558 seconds - Fri September 11, 2009
Canbalt 7 by Sebastian100
Silver trophy - 100 % in 00:45.189 seconds - Wed March 3, 2010
Protest by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 04:38.508 minutes - Fri April 2, 2010
Pomoc je u konce (6 díl) by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 01:00.399 minutes - Mon March 29, 2010
Výroba věcí (2) by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 02:20.992 minutes - Fri April 30, 2010
Bytva o Telerýn by prisstrela
Silver trophy - 100 % in 05:51.659 minutes - Fri December 11, 2009
Xilofonské Dobrodružství 4 část by amsegar
Silver trophy - 100 % in 03:58.474 minutes - Wed April 14, 2010
Havárie by Vosmak
Silver trophy - 100 % in 02:11.926 minutes - Fri December 18, 2009
Karel a Karel-na plovárně by Sebastian100
Silver trophy - 100 % in 05:37.681 minutes - Sat October 3, 2009
piráti by Walderama
Silver trophy - 36.1 % in 03:09.921 minutes - Fri October 2, 2009
Výpomoc (3) by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 03:34.101 minutes - Thu September 1, 2011
Soška boha Prastarého by terrator
Silver trophy - 100 % in 04:31.745 minutes - Fri October 2, 2009
Vyhnání Bleskovitze by CzDragon
Silver trophy - 100 % in 01:38.968 minutes - Wed May 12, 2010
Xilofonské dobrodružsví 9 část by amsegar
Silver trophy - 0 % in 00:49.660 seconds - Sun February 28, 2010
Technologie a Zbraně Spoorků by FilipT
Silver trophy - 100 % in 01:28.565 minutes - Mon September 12, 2011
The Shipwrecked stories! by FilipT
Silver trophy - 100 % in 03:34.351 minutes - Sun October 11, 2009
Hyper továrna by amsegar
Silver trophy - 100 % in 01:05.473 minutes - Mon September 12, 2011
Nová práce by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 04:35.565 minutes - Fri April 2, 2010
The De-Builder - Level 6 [CZ] by FilipT
Silver trophy - 100 % in 04:06.641 minutes - Fri April 23, 2010
Drake's Creek Mystery by frog4321
Silver trophy - 100 % in 06:36.763 minutes - Wed August 19, 2009
Steska odvahy by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 00:26.915 seconds - Mon March 29, 2010
Pravěká cesta by amsegar
Silver trophy - 100 % in 03:52.506 minutes - Thu December 10, 2009
Mapa galaxie by terrator
Silver trophy - 100 % in 03:23.626 minutes - Sat September 5, 2009
HonzaRův konec by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 00:05.153 seconds - Wed April 14, 2010
Xilofonské dobrodružsví 10 část by amsegar
Silver trophy - 100 % in 01:31.127 minutes - Wed April 14, 2010
Gergónský útěk by amsegar
Silver trophy - 100 % in 02:13.330 minutes - Sat December 26, 2009
Canbalt 2 by Sebastian100
Silver trophy - 100 % in 05:31.685 minutes - Wed April 21, 2010
Lamka by Vosmak
Silver trophy - 100 % in 03:46.237 minutes - Fri December 18, 2009
The De-Builder - Level 4 [CZ] by FilipT
Silver trophy - 100 % in 03:59.259 minutes - Fri April 2, 2010
Žíjící zlo by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 03:04.459 minutes - Sun April 4, 2010
Xilofonské Dobrodružství 7 část by amsegar
Silver trophy - 100 % in 02:07.131 minutes - Sat February 13, 2010
Dávná pyramida by terrator
Silver trophy - 100 % in 00:53.009 seconds - Thu October 8, 2009
Maxis (pro jakéhokoliv kapitána) by tank003
Silver trophy - 100 % in 01:36.817 minutes - Fri April 23, 2010
Lví městečko by astmatik
Silver trophy - 100 % in 03:31.072 minutes - Sun August 23, 2009
U nás ve škole by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 01:00.316 minutes - Fri April 30, 2010
pokemon 1 by Walderama
Silver trophy - 100 % in 08:25.093 minutes - Sun September 6, 2009
Hledáme Spofity (1) by amsegar
Silver trophy - 100 % in 01:05.977 minutes - Wed May 19, 2010
O stupeň víš (5 díl) by HonzaR
Silver trophy - 100 % in 03:53.010 minutes - Mon March 29, 2010
clark a stanley kostra T-rexe by Walderama
Silver trophy - 100 % in 00:21.824 seconds - Wed December 16, 2009
Ohromný omyl (6) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 04:22.920 minutes - Mon May 31, 2010
Finále (4 díl) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 05:04.788 minutes - Fri April 2, 2010
Invaze na planetu Alex (1) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 00:11.398 seconds - Fri April 30, 2010
Strašidelní vs Roztomilí by ANETAK666
Bronze trophy - 100 % in 02:08.910 minutes - Sat October 10, 2009
vješ,kopule,světy by jakubdragoon
Bronze trophy - 9.5 % in 02:12.754 minutes - Sun August 30, 2009
TO THE SUN by deshard
Bronze trophy - 100 % in 01:01.142 minutes - Fri October 2, 2009
Silvestrovská show by amsegar
Bronze trophy - 100 % in 00:57.470 seconds - Thu December 31, 2009
cesta domů by Lokvi
Bronze trophy - 100 % in 00:56.235 seconds - Sun September 6, 2009
Battle on Smurfonia by genphilboubou
Bronze trophy - 100 % in 03:54.229 minutes - Wed August 19, 2009
Rekonstrukce HonzaRovo lodě by HonzaR
Bronze trophy - 0 % in 02:08.449 minutes - Wed August 31, 2011
Sporegalaktická smlouva by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 02:05.616 minutes - Fri April 2, 2010
Clarka s Stanley Veliknoce! by CzDragon
Bronze trophy - 100 % in 01:02.824 minutes - Mon April 5, 2010
Výroba věcí (3) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 01:15.734 minutes - Sun September 4, 2011
Výroba věcí (4) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 01:27.989 minutes - Sun September 25, 2011
X d 12 část OPRAVENÁ VERZE by amsegar
Bronze trophy - 100 % in 01:28.108 minutes - Fri April 16, 2010
Canbalt 4 by Sebastian100
Bronze trophy - 100 % in 03:01.032 minutes - Wed March 3, 2010
Dračí zväz by Skyla94
Bronze trophy - 100 % in 03:19.338 minutes - Sat April 17, 2010
Ve vězení (3) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 01:45.551 minutes - Sun May 9, 2010
Vražda Spofitů! by amsegar
Bronze trophy - 42.8 % in 02:07.202 minutes - Wed November 11, 2009
Vesnice ztracena by BlackerCZ
Bronze trophy - 81.6 % in 04:14.755 minutes - Mon April 12, 2010
HonzaR prohrává (5) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 01:09.822 minutes - Sat April 17, 2010
Zajatec (2) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 02:14.149 minutes - Sun May 9, 2010
Xilofonské Dobrodružství 3 část by amsegar
Bronze trophy - 100 % in 05:34.543 minutes - Thu December 10, 2009
Výroba věcí (1) by HonzaR
Bronze trophy - 100 % in 01:20.909 minutes - Sun September 4, 2011
Team Combat 1 by machine1000
Bronze trophy - 0 % in 00:13.031 seconds - Fri October 2, 2009
Building the Temple of Spode v2 by FilipT
Bronze trophy - 100 % in 05:47.192 minutes - Fri October 2, 2009
1000 her by Vosmak
Bronze trophy - 87.5 % in 06:53.609 minutes - Thu December 17, 2009
Tajemství krokodýla 1díl by Sebastian100
Bronze trophy - 100 % in 02:10.792 minutes - Sun April 11, 2010